+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: VW Golf Mk6 1.6 TDI Highline DSG

VWTURK Üyesi madenci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf TDI

VW Golf Mk6 1.6 TDI Highline DSG

Merhaba, aracın dış görünümü standart olduğu için fotoğraf eklemedim.
    Aracımın özellikleri;

Turbo : Big Turbo (36 mm/ 49 mm).

DSG : Stage 1 Kavrama (Sıfır kavrama kaplaması daha kaliteli malzeme ile kaplanarak, max. çalışma sıcaklığı 230 derecelere çıkıyor ve Tork dayanıklılığı artıyor).

Yazılım : Stage 1 yazılım + DPF iptali (önermiyorum, pişman oldum, siyah duman çok fazla olduğu için çevreye zararlı ve tam bir çakal görüntüsü oluyor), + EGR iptali. DPF ve EGR iptalleri hem yazılımsal hemde mekanik olarak iptal.

Aracın güncel güç değeri 160 HP, 310 Nm civarlarında.

Plan : Egzoz sistemi de GTI son susturucu ile çok fazla gürültü olmadan yapılacak.

Not : Fren ve yürüyen sistemi keyfi olacağı için düşünmüyorum.

Bu işlemlerin maliyetini, işlemlerin nerede yapıldığını merak edecek arkadaşlar için özel' den bilgi verebilirim. Reklam olmaması adına buradan yazmadım, forum yönetimi izin verirse buradan da yazabilirim.

Saygılarımla.

Forum Koordinatörü NECBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A6 Quattro
    Alıntı madenci06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, aracın dış görünümü standart olduğu için fotoğraf eklemedim.
    Aracımın özellikleri;

Turbo : Big Turbo (36 mm/ 49 mm).

DSG : Stage 1 Kavrama (Sıfır kavrama kaplaması daha kaliteli malzeme ile kaplanarak, max. çalışma sıcaklığı 230 derecelere çıkıyor ve Tork dayanıklılığı artıyor).

Yazılım : Stage 1 yazılım + DPF iptali (önermiyorum, pişman oldum, siyah duman çok fazla olduğu için çevreye zararlı ve tam bir çakal görüntüsü oluyor), + EGR iptali. DPF ve EGR iptalleri hem yazılımsal hemde mekanik olarak iptal.

Aracın güncel güç değeri 160 HP, 310 Nm civarlarında.

Plan : Egzoz sistemi de GTI son susturucu ile çok fazla gürültü olmadan yapılacak.

Not : Fren ve yürüyen sistemi keyfi olacağı için düşünmüyorum.

Bu işlemlerin maliyetini, işlemlerin nerede yapıldığını merak edecek arkadaşlar için özel' den bilgi verebilirim. Reklam olmaması adına buradan yazmadım, forum yönetimi izin verirse buradan da yazabilirim.

Saygılarımla.
    Mahmut bey aracınızı güle, güle kullanın diğer yandan reklamla ilgili kurallar bellidir devamlı olmadığı sürece ve diğer üyelerimizin faydasına olabilecek paylaşımlarda sıkıntı yok

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf TDI
    Alıntı NECBEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahmut bey aracınızı güle, güle kullanın diğer yandan reklamla ilgili kurallar bellidir devamlı olmadığı sürece ve diğer üyelerimizin faydasına olabilecek paylaşımlarda sıkıntı yok
    Teşekkürler Necdet Bey. Bende ilgisini çekecek olan arkadaşlar sorarsa cevap veririm diye düşündüm. Bilgilendirme için teşekkürler.

VWTURK Üyesi okaykay_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.9 TDI Comfortline
    benim istedigim araçta suan mk6 alma kapasitesindeyim ama kendi aracıma kıyıpta almak istemiyorum henüz aklımda böyle bir girişimde bulunamayacagım 2 sene daha kemiksiz biner gibiyim. alıcagım aracta sanruf kesin istiyorum. zaten dizel yazılımlı ve hybrid turboda benden olsun diyecegim.
    keyfli sürüşler güzel araç.

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf TDI
    Alıntı okaykay_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim istedigim araçta suan mk6 alma kapasitesindeyim ama kendi aracıma kıyıpta almak istemiyorum henüz aklımda böyle bir girişimde bulunamayacagım 2 sene daha kemiksiz biner gibiyim. alıcagım aracta sanruf kesin istiyorum. zaten dizel yazılımlı ve hybrid turboda benden olsun diyecegim.
    keyfli sürüşler güzel araç.
    Çok teşekkür ederim. Umarım siz de gönlüze göre aracı alırsınız. Ben turboyu hibrit yapmadım. Doğrudan sıfır Garrett GTC1549VZ aldım. A6 2.0 TDI turbosu.

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf TDI
    Aracın egzoz modifiyesi de tamamlandı. Sadece downpipe ve krom egzoz ucu eklendi.
    16 inç olan kışlık lastikli versiyon da 17 inç orjinal jant ve 225/45/17R lastikler ile değişti.

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler