+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: En iyi Çevrimiçi Etka Sitesi ''Parça Numarası Yazmaya Gerek Yok'' A'dan Z'ye

VWTURK Gold Member vw061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Trabzon [ 61 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter

En iyi Çevrimiçi Etka Sitesi ''Parça Numarası Yazmaya Gerek Yok'' A'dan Z'ye

Merhaba arkadaşlar. Elimden geldiği kadarıyla Türkçe sözcükler kullanmaya gayret ediyorum. ''Online'' çevrimiçi, link ''bağlantı'' gibi. Bu alışkanlığı foruma da kazandırabilirsek ne mutlu bize Gel gelelim asıl konumuza:

Aşağıdaki internet sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Adamlar tüm modelleri kategori şeklinde sıralamışlar. Aynı şekilde motor bileşenleri ve diğer donanımlar da tek tek kategori halinde sıralanmış. En son 9-10 yıl önce forumda benzer bir paylaşımda bulunmuştum ama o paylaşımımda etka'yı parça parça indiriyorduk, zaten şu an aktif de değil.

https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/

Bir başka internet sayfasını da aşağıdaki bağlantıda belirttim. Fakat aşağıdaki bağlantıya girdiğinizde detaylı bir parça bulmak isterseniz parça numarasını bilmeniz gerekiyor.
    Siteye birçok kere girmeme rağmen sol taraftaki alana şasi numarasını yazmaya üşendim. Ruhsat elinizde ise deneyebilirsiniz, belki aracın GBT'sini çıkartabilirsiniz Bol şans

http://www.oemepc.com/vw/main_group/...4567890/lang/e

Unutmadan: Parça numarasında fotoğraf simgesi olan yere tıklarsanız ürüne ait orijinal fotoğrafı da gösteriyor. ''Bazı parçalarda fotoğraf makinesi simgesi var''

Forum Koordinatörü NECBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A6 Quattro
    Eline sağlık Metin tüm üyelerimiz için faydalı bir paylaşım olmuş konuyu olması gereken yere yani ''Dokümanlar'' bölümüne taşıdım

VWTURK Üyesi invariant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Tiguan 2.0 TDI 4Motion Sport&Style
    emeğinize elinize sağlık çok faydalı paylaşım

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)