+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2
Toplam 17 sonuçtan 16 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sprinter mı Crafter mı?

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Hatay [ 31 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    sağolun necdet bey. buzlanma olur burda sehir ici dahil. eskiden pek kar yagmazdi ama son 3-4 sene yilda 4-5 defa yagiyor. bir de yağmur çok olur ova kisminda sel olur. google görsele hatay havaalanı yazarsanız havaalanı yerine nehir gorursunuz. ondan kış zor geçer. kış lastiği bolgesel olarak zorunlu. ama tüm bolgede zorunlu olacak diye valilik yazısı vardi hatırlarsam.ondan şart. continental araştırıyoruz şuan. led tabelâmız tamam. önümüzdeki hafta göreve çıkmasi için firmayla konuşuyoruz.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum Koordinatörü NECBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A6 Quattro
    Alıntı alisoyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolun necdet bey. buzlanma olur burda sehir ici dahil. eskiden pek kar yagmazdi ama son 3-4 sene yilda 4-5 defa yagiyor. bir de yağmur çok olur ova kisminda sel olur. google görsele hatay havaalanı yazarsanız havaalanı yerine nehir gorursunuz. ondan kış zor geçer. kış lastiği bolgesel olarak zorunlu. ama tüm bolgede zorunlu olacak diye valilik yazısı vardi hatırlarsam.ondan şart. continental araştırıyoruz şuan. led tabelâmız tamam. önümüzdeki hafta göreve çıkmasi için firmayla konuşuyoruz.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sene 85 lerde Serinyol-Hatay ve Reyhanlıda görev yaptım benim zamanımda kar pek yağmaz; sulusepgen tarzı bir şey yağardı ama geceleri çok soğuk olurdu şimdilerde tüm dünyada iklim değişiklikleri yaşanıyor bu değişimden sanıyorum Hatay da etkilenmiş gözüküyor

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)