+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bütün Arkadaşların Dikkatine Tamirat

VWTURK Üyesi Hüseyin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A 4 1.8 T S LİNE

Bütün Arkadaşların Dikkatine Tamirat

Aracımın Orjinal hoporlöri patladı değiştircen dediler araştırmalarımın sonunçunda Hoporler tamiratı yapan yer buldum tamirat başarılı patlak at çöpe diyenlere inanmayın Hoporler tamiratı var KONYA da her tür hoporler buffer Duğün hoporleri olsun hepsini tamiratını yapan yer var arkadaşlar biliginize isteyen ulaşsın bana yardımcı olurum ustanın numarasını veririm

VWTURK Üyesi ULuTÜRK-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Sivas [ 58 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora
    Hoparlörün körüğü gecen yıllara bağlı olarak sertleşiyor ve yırtılıyor , körük değişimi yapılıyor ama genelde kimse yapmıyor başarılı bir hoparlör olmadığı için ne tamirci nede kullanıcı uğraşmak istemiyor aksine orjinal hoparlör kasnağından dolayı piyasa hoparlörlerinden daha canlı çalıyor ayriyetten koni ve bobin değişimi de yapılıyor ama koni veya bobin onarımı pahalıya mâl oluyor değer değmez kullanıcının vereceği karar. 😊.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VWTURK Üyesi Hüseyin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A 4 1.8 T S LİNE
    Furken haklısın Kullanıcıya kalmış bir durum benim araçta orjinalden kalma mini anfi varmış hoporlörler soketli ikisinide garantili yaptırmayı tercih ettim 120 TL verdim şu an kullanıyorum bangır bangır sorun yok kesinlikle orjinal hoporlör den yanayım

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)