www.otoparcasepeti.com

+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuç bulundu, 1 ile 15 arası gösteriliyor

Konu: Aracımın Kılometresı ile oynanmış

VWTURK Üyesi sungurhan - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter

Aracımın Kılometresı ile oynanmış

Beyler 1 Yıl Önce aldıgım 2007 Model Transımı Satma kararı aldım Alıcı En son 168.000 Km bakıma gırdıgını soledı Şok oldum Aracı aldıgımda 107.000 de gorunuyordu Sadece Sanayıdekı Bı Vw servısıne gostermıstım Motoru felan yururlugunu ıyı oldugu ıcın aldım Şimdi Ben Nasıl Bı yol ızlemeyelım Aracı Gerı Iade Yolunumu denıyıp Mahkemeyemı verıyım Galericiyi

2. WordPress Tasarımı
    Uzaklaştırılmış Üye
    Lokasyon
    Gaziantep [ 27 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Polo BlueMotion
    hiç bir şey elde edemezsiniz.. Galerici arabayı size arabayı satarken bu araba 107bin km de diye yazılı ibraz etti mi ?

siz aracı alırken yetkili servisten sorgulatmadınız mı ki ?

VWTURK Üyesi srkn - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta 1.6 TDI Comfortline
    böyle adamlara öyle bir ceza verecen ki bir daha araba gördüklerinde inlerine kaçacaklar...

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.6 Exclusive
    ne yazık ki üzülerek söylüyorum hiç bir hak talep edemezsiniz. Zamanın galericilerinin çoğu sahtekar olmuş. Yapacağın en iyi şey 20 tl verip aracı 170 bine geri çekerek dürüstçe satmandır. En azından kul hakkına girmezsin.

VWTURK Üyesi vip'Lounge - ait Avatar
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    yazık olmuş. ederi yüksek araç alırken 200 300 tl ye kıyıp yetkili servise expertize sokmak gerekir. Heleki bu araç dizelse.

VWTURK Üyesi nhtyıldız - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    yapacagın hiç bir sey yok hocam aynı dolandırıcılıga bende düşmüştüm eski arabamda aldıgım ş.r.fsize ciddi bi zararla geri iade ettim sadece başkasına satıp kul hakkına girmemek adına Allh cc böylelerine hak ettigini gösterecek inşaalah

VWTURK Üyesi mustafaözen - ait Avatar
    Lokasyon
    Aydın [ 9 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    benim de aracımın km si düşürülmüş tahminen 50k ile 60k arası aracı 147k de aldım 20.01.2012 de marmaristen ama ilk sahibinden galeriden takaslık olarak malum aracı aldıktan sonra kuşadası yetkili servise götürdüm bi ne duyayım arac 20.11.2008 de 158k de agır bakıma girmiş artalama yılda 20k yapmış aradım galeriyi bu ne iş diye adam abi biz satışını daha almamıştık sen ilk elden aldın baktırsaydın dedi bende Allah'ınızdan bulun dedim cünki benim inandığım Allah'a inanan bi insan bunu yapmaz diye düşünüyorum.km si şuanda 151k de satmayı düşünmüyorum satarsamda böyle böyle derim artık..

VWTURK Üyesi weyup - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caravelle
    öncelikle geçmiş olsun. Bence yapman gereken tek bişey var onunda faydası olmaz ama belki için rahatlar 5-6 kişi toplanıp gidip adamı hırpalamak.

VWTURK Üyesi interferon - ait Avatar
    Lokasyon
    Tekirdağ [ 59 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 FSI Midline
    Ya da her marşa bastığında hayırlı dualarını eksik etmeyeceksin satandan.

VWTURK Üyesi mustafaözen - ait Avatar
    Lokasyon
    Aydın [ 9 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    Allah'tan her marşa bastıgımda teklemeden alıyor da dua etmiyorum yoksa careler asla tükenmezz

VWTURK Üyesi boracomf - ait Avatar
    Lokasyon
    Kocaeli [ 41 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Comfortline
    benim aracımda aynı durumdu 100bin kadar düşülmüş satarken açık açık söyledim o da kabul ederek aldı ayrıca yakın zamanda yetkili servise girmemiş olursa bunu bilme imkanınız yok o yüzden araç alırken km ye değil ustanın lafına göre hareket etmek gerekir km çok bile olsa

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Trabzon [ 61 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter
    Alıntı vip'Lounge´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    yazık olmuş. ederi yüksek araç alırken 200 300 tl ye kıyıp yetkili servise expertize sokmak gerekir. Heleki bu araç dizelse.
    Yetkili servisler çok mu güvenilir ? Yetkili servisten bayiden ( DOD ) 4 yıl önce aldığım aracın pert kaydının olduğunu öğrendim. Aracı bir buçuk ay önce sattım, alan kişi kasko yaptırırken çıktı ortaya. Şimdi bayii ile görüşüyoruz bir şey yapamayız falan diyorlar daha net cevap alamadım. Bu benim başıma gelen, birde başkalarının başına gelen yetkili servis bayii hikayeleri var. Ona henüz girmiyorum.

VWTURK Üyesi vip'Lounge - ait Avatar
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Alıntı black_jackal´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Yetkili servisler çok mu güvenilir ? Yetkili servisten bayiden ( DOD ) 4 yıl önce aldığım aracın pert kaydının olduğunu öğrendim. Aracı bir buçuk ay önce sattım, alan kişi kasko yaptırırken çıktı ortaya. Şimdi bayii ile görüşüyoruz bir şey yapamayız falan diyorlar daha net cevap alamadım. Bu benim başıma gelen, birde başkalarının başına gelen yetkili servis bayii hikayeleri var. Ona henüz girmiyorum.
    Yetkili serviste km orjinalligi, motor durumu ve boya değişen durumu belli olur (%100 olmasada %90) Aracın pert olup olmadıgını sigortacınızdan ögrenebilirsiniz. Geçenlerde honda civic 2009 model hatasız boyasız aracın 32.000 tl hasar kaydı çıktı mesela. Araç alırken çok dikkatli olunmalı.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Trabzon [ 61 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter
    Alıntı vip'Lounge´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Yetkili serviste km orjinalligi, motor durumu ve boya değişen durumu belli olur (%100 olmasada %90) Aracın pert olup olmadıgını sigortacınızdan ögrenebilirsiniz. Geçenlerde honda civic 2009 model hatasız boyasız aracın 32.000 tl hasar kaydı çıktı mesela. Araç alırken çok dikkatli olunmalı.

Ben araca 4 yıl kasko sigorta yaptırdım hiçbirinde pert kaydı çıkmadı. Dört yıl böyle kullandım aracı. Bu nasıl oluyor anlamış değilim. Bildiğim tek şey var düzen soygun düzeni olmuş. Bankalar yasal tefeci, isim vermeyeyim adımıza fatura düzenleyenler yasal hırsız vs vs. Hepsi birlikte hareket edip vatandaşın cebindeki parayı nasıl araklarız derdinde.

VWTURK Üyesi enis_ldy-92 - ait Avatar
    Lokasyon
    Bursa [ 16 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter
    geçmiş olsun ... soğuk su içmekten başka çağre yok bende bundan öncek t5 imi afyondan aldım bursaya geldim takipcime verdim evrakları tabi işlerde yoğun ilgilenemedim. abi hallettim dedi verdi ruhsatı sigorta muayne falan filan ( eskiden muayne masa başında yapılırdı) 1 sene sonra sattım arabayı oda ne muayne sahte , sigorta sahte alan adama rezil olduğunamı yanarsın giden paranamı sonra gittim takipcinin yanına tam kafasını gözünü kırıcam ulan dedim seni döverim bide karakollarda sürünürüm , allah be... dedim çıktım 6 aya kalmadı kapattı dükkanı bu şerefsizlerin yanında iyi esnafta yanıyo 2. el piyasası kan ağlıyo herkes sıfıra yöneliyo bu sebepler yüzünden ...

+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)