Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
Toplam 15 sonuç bulundu, 1 ile 15 arası gösteriliyor

Konu: Touareg stepne yedek lastik

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Touareg V6 TDI BlueMotion

Touareg stepne yedek lastik

Merahaba arkadaslar.
    2003 3.2 benzinli toureg imi 2 gun once alarak bende sizin araniza katildim.
    Yurt disindayim.
    Santiyeci oldugumuz icin tekerlege civi girmesi her an karsilasabilecegim bir durum.Touareg yedek lastigi inik olarak yerinde bulunuyor. Tekerlek patlarsa yada inerse nasil sisirecegimi bilmiyorum. Pompa goremedim arabada. Stepne icin bilgilendirirmisiniz.

VWTURK Üyesi FameNeS - ait Avatar
    Lokasyon
    Denizli [ 20 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.4 tsi comfortline
    öncelikle aracınız hayırlı olsun. acaba yeri mi dar siz şimdiden şişirtip yerine taksanız nasıl olur.

Lokasyon
    Denizli [ 20 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.4 tsi comfortline
    bu arada bmt olarak seçmişsiniz aracınızı 2003 değil mi araç

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı famemuna´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    öncelikle aracınız hayırlı olsun. acaba yeri mi dar siz şimdiden şişirtip yerine taksanız nasıl olur.
    Tesekkur ederim.
    Lastik inik halde iken bagaj bolumundeki yerine bosluk kalmayacak sekilde oturuyor. Sisirince buyuyeceginden yerine girmeyecek.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı famemuna´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    bu arada bmt olarak seçmişsiniz aracınızı 2003 değil mi araç
    Hava sartlari + yakit fiyatindan dolayi benzinli sectim.
    Evet 2003 model.

Lokasyon
    Denizli [ 20 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.4 tsi comfortline
    akşam sitesine baktığımda bu bir özellik olarak gördüm sizin stepneyi yer tasarruflu yedek lastik yazıyor

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Kullanma klavuzunda sisirme hortumu , kompresor vs. Den bahsediyor ama nerede bunlar yazmiyor. Anladigim kadariyla touareglerde secmeli tekerlek tamir donanim secenegi var ve avracin ilk sahibi bu donanimi satin almamis.
    Sanirim bir cakmaktan calisan elektrikli yada mekanik pompa almam gerekecek artik. İsi sansa birakmayayim.

VWTURK Üyesi segmentoto - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Aracınız Hayırlı Olsun Touareglerde Stepneler inik Olur Şişirme Motoru Size Verilmemiş Normal Şartlarda Bunlar Aracda Bulunur.Sizde Bir Tane Edinin Derim Türkiyede Biraz Pahalıda Olsa Yurtdışında Bu Tip Şeyler Genelde Ucuz Olur.Touareglere Uygun Olmasına Özen Gösterin.
    İyi Günler Kullanınız.Hayırlı Olsun Tekrardan

VWTURK Üyesi 997TT - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Mutlaka kompressor hatta tamir kopugude olmali.
    Eger yoksa alinmali.
    Dolma lastik mi,birebir boyut mu?

VWTURK Üyesi Hakan54 - ait Avatar
    Lokasyon
    Sakarya [ 54 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Touareg V6 TSI Hybrid
    Merhaba ilk önce herkese selam bende aranıza yeni katıldım. Böyle büyük bir ailenin ferdi olmak gerçekten çok güzel. Konuyla ilgili belki faydam olur düşüncesiyle yazmak istedim. Aynı aracın 2004 modelini kullanıyorum. Aracın lastiği dediğiniz gibi yer tasarrufu maksadı ile inik ve katlanmış vaziyette. Doğuş otodan aldığım bilgiye göre, Aracımızın arka koltuğunun altında bir hava hortumu var bunun üzerinde basınç saatide entegre vaziyette bu hortum ön sağ koltuk altında bununan bir tapa var onu çıkarıp hortumu hava jakına bağlayıp lastiğimizi şişirebilir mişiz. Tabi indirme kaldırma olmayan araçlarda bu olay var mı onu bilmiyorum.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    bende 2012 touareg sahibiyim inik lastiği şişirebilmek için elektrikli bir pompa mevcut ama onu tekrar inik ve katlanmış şekle getirebilecek bir mekanizma mevcut değil stepne takma durumum olursa onu yerine nasıl katlayıp koyacağımı düşünüyorum.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı Hakan54´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Merhaba ilk önce herkese selam bende aranıza yeni katıldım. Böyle büyük bir ailenin ferdi olmak gerçekten çok güzel. Konuyla ilgili belki faydam olur düşüncesiyle yazmak istedim. Aynı aracın 2004 modelini kullanıyorum. Aracın lastiği dediğiniz gibi yer tasarrufu maksadı ile inik ve katlanmış vaziyette. Doğuş otodan aldığım bilgiye göre, Aracımızın arka koltuğunun altında bir hava hortumu var bunun üzerinde basınç saatide entegre vaziyette bu hortum ön sağ koltuk altında bununan bir tapa var onu çıkarıp hortumu hava jakına bağlayıp lastiğimizi şişirebilir mişiz. Tabi indirme kaldırma olmayan araçlarda bu olay var mı onu bilmiyorum.
    inan arka koltugu hic acip kaldirmadim simdiye kadar. yarin bakip yazarim. (benim arac havali suspansiyonlu degil)

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı sözen´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    bende 2012 touareg sahibiyim inik lastiği şişirebilmek için elektrikli bir pompa mevcut ama onu tekrar inik ve katlanmış şekle getirebilecek bir mekanizma mevcut değil stepne takma durumum olursa onu yerine nasıl katlayıp koyacağımı düşünüyorum.
    2012 den memnunmusun? 2011 e kadar olanlara nazaran daha ufak gozukuyor.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    bu arada 12v lik bir pompa aldim ucuzundan, bagajda duruyor, kendi aracimda kullanmadim hala insallahta olmaz,sadece arkadsin binek arcinin lastigin havasi azdi, onu sisirdik, gayet normal ise yaradi.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı 997TT´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Mutlaka kompressor hatta tamir kopugude olmali.
    Eger yoksa alinmali.
    Dolma lastik mi,birebir boyut mu?
    dolma degil, bire bir de degil, ince yanakli siyah cantli

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)