Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
Toplam 6 sonuç bulundu, 1 ile 6 arası gösteriliyor

Konu: BENZİN'E ATMA SORUNU

VWTURK Üyesi sanchez06 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline

BENZİN'E ATMA SORUNU

Merhaba arkdaşlar ,2000 model 18t passat kullanıcısıyım , aracımda brc marka sıralı sıstem var , gecenlerde 20tl aygazdan gaz aldım 60km yol yaptım daha fazla gıdemıyorum gaza dokundugum anda benzıne atıyor ve gaz gosterge ıkazı ötuyor , bu araba 20tl ye gercekten 60km yol mu yapıyor yoksa ıcerıdekı gazı alamıyormu anlayamadım. bu tarz sorun yaşamış tecrubelı arkdaslardan yardım ıstıyorum.iyi gunler.

VWTURK Üyesi Ö_Mer_T - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    Valla İbrahim kardeşim 1.8 T 1350 kg ve Ankara trafiğinde 330 kr gibi bir rakam yakalamışşın ki bende yeni takırdım ucuz gazlarla(2.05tl/lt)26.9 ykr yakaladım.Bu kez de Opetten aldım bakcam.300 kr civarı normal eğer çok yüklenmiyorsan....

VWTURK Üyesi elvankent_06 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Comfortline
    ben Ankarada ağustos başında ölçtüm iki defa gaz alıp bitirdim. 2.20 den aygaz aldım 21 kuruş yaktı,sonrada 2,37 den shell gaz aldım 26 kuruş yaktı. tamamen trafikte ve klima açık değerler. Brc sıralı sistem var. İvedik sanayide mocan otogaz var BRC yetkili servisi isterseniz aracı oraya bi gösterin.

VWTURK Üyesi sanchez06 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    ya bana sağlam bır gaz ustası lazım hemde cok saglam , sadece lpg ye 600tl harcadım , aracım performansında bır sıkıntı yok fakat ya cok yakıyor yada ıcındekı gazı alamıyor

VWTURK Üyesi Ö_Mer_T - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    Alıntı elvankent_06´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    ben Ankarada ağustos başında ölçtüm iki defa gaz alıp bitirdim. 2.20 den aygaz aldım 21 kuruş yaktı,sonrada 2,37 den shell gaz aldım 26 kuruş yaktı. tamamen trafikte ve klima açık değerler. Brc sıralı sistem var. İvedik sanayide mocan otogaz var BRC yetkili servisi isterseniz aracı oraya bi gösterin.
    Hocam sen ne yaptın?1.3 dizellerden az yakmışsın.Kullanım çok önemli gerçekten ben agresif kullanıma yakın bir sürüşe yakınım mesela ayrıca Keçiören hep yokuş malum ama bu kez Opetten aldım deneyeceğim.Zaten LPG takılalı 3.depoyu dolduruşum ki depo 32 lt.Bakalım.

VWTURK Üyesi schwarzL&K - ait Avatar
    Lokasyon
    Niğde [ 51 ]
    Marka
    Skoda
    Model
    Octavia L&K
    2.40 lpg 85 lira ile uzun yolda 350 şehir içi 300 km yapıyorum.

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)