www.otoparcasepeti.com

+ Konu Cevapla
Toplam 8 sonuç bulundu, 1 ile 8 arası gösteriliyor

Konu: Kamyoneti Otomabile çevirme

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Samsun [ 55 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 FSI Comfortline

Yardım Kamyoneti Otomabile çevirme

Merhabalar Arkadaşşlar ;
    Ben geçenlerde bir araştırma yaptım net üzerinde fakat tam sağlıklıklı bir bilgi alamadım .Edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Kamyonet olarak gecen araçlarımızı otomabile cevirebiliyormuşuz.Tekrar yeniden bir proje çizdirilmesi lazımmış makine mühendisleri odasına gibi bilgiler edindim.Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum. Sizlerdende bu konu hakkında bilgilendirme istiyorum.Şimdiden yardımlarınız için tşkler.Hayırlı günler

2. WordPress Tasarımı
    VWTURK Üyesi SæFæK - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    eger varsa böyle birşey konu hkkında araştırma yapılmalı

VWTURK Üyesi ihs02 - ait Avatar
    Lokasyon
    Elazığ [ 23 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Alıntı espina55´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Merhabalar Arkadaşşlar ;
    Ben geçenlerde bir araştırma yaptım net üzerinde fakat tam sağlıklıklı bir bilgi alamadım .Edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Kamyonet olarak gecen araçlarımızı otomabile cevirebiliyormuşuz.Tekrar yeniden bir proje çizdirilmesi lazımmış makine mühendisleri odasına gibi bilgiler edindim.Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum. Sizlerdende bu konu hakkında bilgilendirme istiyorum.Şimdiden yardımlarınız için tşkler.Hayırlı günler
    ben aracımı 6+1 olarak değiştirdim proje,makina mühendisleri odasında yaptırttım ve onaylattım.yani sıfır araç gibi ,muayene trafik sigortası ve ruhsat kople değişti.ama sizin dediğiniz gibi otomobile dönüşmüyor.vergi aynı yine kamyonet geçiyor.yani bu şekilde olmuyor arkadaşım..bu iş vergilerle alakalı ö.t.v. Türkiyeye ilk girişte kamyonet üzerinde vergileniyor bunlar haliyle ö.t.v. diğer araçlara göre doğuş daha az vergi veriyor devlete.

VWTURK Üyesi zafer0060 - ait Avatar
    Lokasyon
    Kocaeli [ 41 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    bu durum hakkında bende birşey duydum önceden olmaz olmaz diyolarları fakat. araç ile ticart yapmadıgn zaman bunu bi yerlerere kayıt yaptırıp otomobil standartlrında kullanabiliyomusz hız sınırlarını. vergiyi gene kamyonet olarak ödüyormuşuz. bir araştırma yapmak lazım.

VWTURK Üyesi ihs02 - ait Avatar
    Lokasyon
    Elazığ [ 23 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Alıntı zafer0060´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    bu durum hakkında bende birşey duydum önceden olmaz olmaz diyolarları fakat. araç ile ticart yapmadıgn zaman bunu bi yerlerere kayıt yaptırıp otomobil standartlrında kullanabiliyomusz hız sınırlarını. vergiyi gene kamyonet olarak ödüyormuşuz. bir araştırma yapmak lazım.
    ben çok araştırdım ruhsatta kamyonet yazdığı için hız sınırları,da değişmiyor(benim araçta bagaj yok,6+1 yaptırdığım halde yine kamyonet geçiyor)dediğim gibi bu araçların türkiye girişlerinde vergilenme konusu ile ilgili yani Ö.T.V. Selamlar......

Forum Sorumlusu ERHAN. - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Hadi bakalım herkes bir yerlere sorsun çözelim bu olayı...

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Van [ 65 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Alıntı ihs02´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    ben çok araştırdım ruhsatta kamyonet yazdığı için hız sınırları,da değişmiyor(benim araçta bagaj yok,6+1 yaptırdığım halde yine kamyonet geçiyor)dediğim gibi bu araçların türkiye girişlerinde vergilenme konusu ile ilgili yani Ö.T.V. Selamlar......
    hocam bagaja koltuk olayını bende düşünüyorum bana yardımcı olurmusun. bende confortline var servise sordum 3, sıra koltuğu almanyadan getirtiriz dediler ruhsata işletmek gerekir mi?

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Van [ 65 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Alıntı ak_yuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    hocam bagaja koltuk olayını bende düşünüyorum bana yardımcı olurmusun. bende confortline var servise sordum 3, sıra koltuğu almanyadan getirtiriz dediler ruhsata işletmek gerekir mi?
    haa bide bununla ilgili resim paylaşırsan sevinirim.

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)