www.otoparcasepeti.com

+ Konu Cevapla
Toplam 11 sonuç bulundu, 1 ile 11 arası gösteriliyor

Konu: alarm kendi kendine ötüyor

VWTURK Üyesi sistem71 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline

alarm kendi kendine ötüyor

arkadaşlar merhaba benım 2006 tdı passat aracım var

gecen pazar gunu aracı yıkadıktan 2-3 saat sonra aracın alarmı ötmeye başladı kapıları kumanda ıle açıp kapattıkdan sonra belli bir süre susuyor sonra tekrar başlıyor aracın iç kısmındakı denetleme alarm bölumu düğmelerınıde açtım kapattım ama bi türlu susmuyor
    kapıları kılıtlemessem ötmüyor
    gecenın bır yarısı bırden başlıyor kımseyı uyutmuyor

aracın kapılarını açık bırakmam gerekıyor lutfen yardım edın bu sorunu nasıl çözebılırım

ha unutmadan kapıların ıçınde deliklerı saç kurutma makıne ıle kuruttum ama olmadı belkı su gırmışttır dıye

2. WordPress Tasarımı
    VWTURK Üyesi ubeyt25 - ait Avatar
    Lokasyon
    Erzurum [ 25 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Comfortline
    Alıntı sistem71´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

gecen pazar gunu aracı yıkadıktan 2-3 saat sonra aracın alarmı ötmeye başladı kapıları kumanda ıle açıp kapattıkdan sonra belli bir süre susuyor sonra tekrar başlıyor aracın iç kısmındakı denetleme alarm bölumu düğmelerınıde açtım kapattım ama bi türlu susmuyor

aracın kapılarını açık bırakmam gerekıyor lutfen yardım edın bu sorunu nasıl çözebılırım

ha unutmadan kapıların ıçınde deliklerı saç kurutma makıne ıle kuruttum ama olmadı belkı su gırmışttır dıye
    çok ilginc benim aracmda 2006 model benimkinde öle bi sorun yok hemde erzurumda yasadıgım halde bi servise gstermek lazım programı bozulmuş olablir belki zaten bilgisayara baglandıgı zaman belli olur neresinde sorun oldugu

Saygılarımla...
    Ubeyt Rıdvan BASTEM

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline
    bulunduğum şehirde servis yok pekde anlayan yok ankara ya gitmem gerek ben kırıkkaledeyım

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.4 tsi comfortline
    akü kutup başlarını sökün takın düzelebilir.

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline
    bu seferde teyp kod felan ıstemesın veya buna benzer şeyler olmasın aslında denenebilir
    birde vagcom dıyorlar onunla bu sorunu çözemezmıyız

VWTURK Üyesi ubeyt25 - ait Avatar
    Lokasyon
    Erzurum [ 25 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Comfortline
    bu seferde teyp kod felan ıstemesın veya buna benzer şeyler olmasın aslında denenebilir
    birde vagcom dıyorlar onunla bu sorunu çözemezmıyız
    teyp kod istemez ben denedim istemiyor istersede servisi arayıp alablirsiniz

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.9 TDI Comfortline
    kardes bencede akü kutup basını sök tak eğerki servise gidemem diyorsan.bende söktüm taktım teyp kodu fılan ıstemedı.

VWTURK Üyesi OverlordZ - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8 Comfortline
    Aklıma Denizliden bir tanıdığın passatı geldi direkt . Emniyet kemerlerini saran mekanizma eğer yavaş yavaş sarıyorsa , kemerlerin hareketi iç denetimli alarma yakalanıp öttürüyor.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Gaziantep [ 27 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.9 TDI Exclusive

ikigün önce aynısı başıma geldi sabah arabayı yıkadım. arkasında biyere gittim arabayı kitledim arkadan alarm öttü gittim kapıları felan kontrol ettim açık kalan varmı diye kapılarda açık kalan yoktu.tekrara kitledim içeri girdim yine öttü yine öttü o gün akşama kadar bana talim yaptırdı sonra kendiliğinden düzeldi

VWTURK Üyesi ShadowVW - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Aracım Yok
    Model
    Passat
    bende de benzer ama farklı bir durum var...
    2010 1.6 Trend aracıma vag ile alarm aktive ettim ve araca alarmın siren parcasını ve darbe sensoru taktı.
    Yanı aracımda iç denetim yok ancak, araca birisi vurursa veya kapılar uzun sure kilitlenmeden kalıp acılırsa alarm calıyor.
    Ancak bikac defa rastladım, aracım ozellikle gunes altında kaldıgında (yaz aylarında) kendiliğinden alarm otuyor ve 1 dk sonra susuyor. 2 defa kıs aylarında oldu ama genelde yazın gunes altında oluyor.
    Konuytu cozemedim...

VWTURK Üyesi sanchez06 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    Aynı sorun benm aracımda da oldu , yıkamadan sonra başladı sureklı otmeye , herkes bısey dedı , ustaya goturdum yıkamada kapı kılıtlerıne su kacmıs , 70tl cıvarında bır masrafı cıktı , daha duzeltıremedım , ama aku kutup basını takıp cıkarınca duzelırmı bılmıyorum ben pek sanmıyorum

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)