+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2
Toplam 18 sonuçtan 16 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Lpg nedeni ile yanan Motor arıza lambası

VWTURK Üyesi umitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Skoda
    Model
    Octavia Elegance 1.6
    Bendede brc fast modeli tüp var ve lamba bendede yaniyor baktirdim tüp oksijen sensorunu yemiş dediler tupcu tamirciye tamirci tupcuye gönderdi bende bıktım bu şekilde biniyorum bu durumu duzeltebilecek ankarada iyi bir tupcu varmı

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Jetta 1.6 Midline Triptonik
    Model
    Jetta 1.6
    Alıntı gezgin_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız arkadaşlar tüpü taktırdığım yere gitmedim ve İmirde aracımı baktırdım,nasıl hallettiler bilmiyorum, sorun kalmadı. Şu an ışık falan yanmıyor. Memlekete gittim geldim,4000 km yakın yol yaptım aracım saat gibi, sadece fan bilya dağıttı sanırım o da yaşına göre normal sanırım. onuda zin dönüşü halettim. Kazasız Belasız sürüşler dilerim.
    Gezgin kardes merhaba,

Bende izmirde aracimi ikinci el aldiktan sonra motor ariza isigi yananlardanim ;) Senin izmirde bu sorunu hallettirdigin yer neresi bilgi vermen mumkun mudur?

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Jetta 1.6 Midline Triptonik
    Model
    Jetta 1.6
    Alıntı smyrna82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpg markasi nedir benzer sekulde sorun bendede olmustu sonrasinda gittigim servis isik hicbir sekilde yanmamasi gerek dedi ayar yapti ve suan 2senedir sorun yasamiyorum izmirde tavsiye edebilecegim yerler var isterseniz
    Smryna kardes merhaba,

Bende izmirde aracimi ikinci el aldiktan sonra motor ariza isigi yananlardanim ;) Senin izmirde bu sorunu hallettirdigin yer neresi bilgi vermen mumkun mudur?

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)