www.otoparcasepeti.com

+ Konu Cevapla
6 / 87 Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 31 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1291 sonuç bulundu, 76 ile 90 arası gösteriliyor

Konu: 1 Depo Yakıt ile Kaç Km gidiyorsunuz?

VWTURK Üyesi LEON TSI - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Seat
    Model
    Leon 1.4 TSI
    arkadaşlar sizin fsi'lerde mi bi sorun var yoksa benim mpi ' mi daha yeni teknoloji. nazar değmesin arabayı yeni aldım. şuanda 500 km yol yapmış durumdayım ve çeyrek depodan daha fazla. bu yolun tamamınıda şehir içinde yaptım. (maşallah deyin nolur benzin çok pahalı )
    yani 500 km yol yaptım ve depoda hala çeyrek depodan fazla benzin var. cümle düşük gibi geldide edit yapıyım dedim.

2. WordPress Tasarımı
    VWTURK Üyesi duralonur - ait Avatar
    Lokasyon
    Kocaeli [ 41 ]
    Marka
    Aracım Yok
    Model
    Aracım Yok
    arkadaşlar depoyu fulleyince ilk başta ibre çokk zor düşüo ama sonradan baya bi hızlı inio deponun şeklinden sanırım, bu bizi yanıltmasın..

VWTURK Üyesi audilover - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Audi
    Model
    Diğer
    Alıntı aorgev´isimli üyeden Alıntı
    şehir içi 600km biraz zor yaw istanbul trafiğinden mi bahsediyoruz

Evet hergun sisli sariyer (maslak trafigi-sisli trafigi)bazen 550 dustugu oluyor tabiki ama genelde 600 lerde

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Seat
    Model
    Leon 1.4 TSI
    Alıntı duralonur´isimli üyeden Alıntı
    arkadaşlar depoyu fulleyince ilk başta ibre çokk zor düşüo ama sonradan baya bi hızlı inio deponun şeklinden sanırım, bu bizi yanıltmasın..
    bu olaya bende dikkat ettim. depoyu fulledim, 100 km yol yaptım daha ibre yerinden bile oynamadı sayılır. lan dedim. bu araba resmen kokluyo benzini. çünkü benim volvo da, benzin ibresinin inişini seyrederdim gaza bastıkça inerdi ibre, bu hiç oynamıyo dedim. sona bikaç yüz km neyim yol yaptıydım baktım ibre kendine geldi. iyi dedim Allahtan şamandıra bozuk değilmiş

VWTURK Üyesi ercof4 - ait Avatar
    Lokasyon
    Bursa [ 16 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Quantum
    Polo 1.4 TDI: şehir içi-800 civarı, şehirlerarası ise 970km... depo 45 lt (eurodiesel)

Alıntı casper73´isimli üyeden Alıntı
    bakıyorum da hep bir depo benzinle gitmesini istediğiniz rakamları yazmışsınız. gülüyorum ancak. kitapçığında bile araç sıfırken golf 4 ler 10.5 yakar diyor şehir içi hesaplıyorum sizinki 8-9 litre. beyler sallamayın ya. 16 supaplar bile 10 un altına inmez şehir içi. benim kisi km de 300 yakıyor ve bir depo benzinle ancak şehir içi 400-500 yaparsınız. şehir dışıda 600-650 olur. kendinizi kandırmayın
    vw 16 subapların birçok bakımdan matah birşey olmadığı zaten çoğumuz tarafından kabul ediliyor, şehir içi bol trafik lambalı ve 1 yıldır yol çalışmalı bir parkurda klima açık olarak günde 40 km yol yapıyorum, ortalama 9 lt'nin üzerine nadiren çıkıyor, ilginci şehirler arası yolda da 8 lt'nin altına nadiren inebiliyor, (belki ben şehirler arası yol bulunca çok süratli kullanıyorumdur)

Esas nokta bizim araçlarda (2001 Golf IV Comfort) yol bilgisayarı rölentide beklerken ortalama tüketimi kağıt üzerinde korkunç arttırıyor, 16 v'lerde ise araç rolantideyken gösterge h/lt moduna geçiyor...

Yani yol bilgisayarına bakılacak olursa 16v'ler bu sebeb den daha düşük yakıyormuş izlenimi veriyor...

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Eskişehir [ 26 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf
    2006 ford focus c-max tdci 110 hp depo 55lt.

full depo ile şehir içi 650km sehir dışı 800 km...

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Audi
    Model
    Diğer
    audiyle artık 300 km

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Antalya [ 7 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Polo 1.4 Trendline
    arkadaşlarrr 1 depo benzinle kaç km yaptığımı bilmiyorum ama benzin alıpda km denediğim zaman (orj.jantları ile tabii) 197.00-198.00 çıkıyo bunu 3-4 kez yaptım hep bu rakam aralığı çıkıyo...
    bu olayı 17'' cantla denedim 252.00-259.00 arası değti .... abowwwwww
    vw polo 1.4 2006-7

VWTURK Gold Member ofazli - ait Avatar
    Lokasyon
    Denizli [ 20 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    97 polo 6n 1.6 8v modifiyeli hali ile tam depo şehir dışı ve içi olarak 500 km olarak tamin ediyorum şu an 1 çeyregim var ve daha 450 km de falanım

Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Seat
    Model
    Leon 1.4 TSI
    arkadaşlar sonunda golf'ümün benzin ışığı yandı. tam 610 km sonra ışık yandı. sonuna kadar kullansaydım heralde bir depo ile şehir içi 650 km falan rahat yapardım. bide üzerinde 17 jant var. abi maşallah kokluyo bu araba

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.8 GTI
    88 golf gti 16v (1800cc) şehir içi 520, şehir dışı 700km görüyor.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Bursa [ 16 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf
    2000 Polo 1.4 40lt depo, küsüratına kadar; şehir içi 596 km şehir dışı 738 km.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Manisa [ 45 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    BORANIN DEPOSU KAÇ LİTRE ALIYOR?

VWTURK Üyesi riggs - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Polo 1.4 Trendline
    İstanbul'dan Ankara'ya gittim genelde 140 - 150 civarı kullandım. Dönerken 520. km'de ışık yandı. 90'la gitsem 700 750 km yapardım herhalde...

+ Konu Cevapla
6 / 87 Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 31 56 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)