+ Konu Cevapla
Toplam 14 sonuç bulundu, 1 ile 14 arası gösteriliyor

Konu: Yol bilgisayarı ekranı

VWTURK Üyesi muratulas - ait Avatar
    Lokasyon
    Şanlıurfa [ 63 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline

Yol bilgisayarı ekranı

Arkadaşlar yol bilgisayarı ekranı nerdeyse tamamen kaybolacak seviyeye geliyor.
    Çizik çizik kayıplar mevcut. Birde manuele geçince ekranda bazen 1-2-3-4-5 çıkıyor. bazen hangi viteste olduğunu göstermiyor. Akü ile alakası varmıdır? çözüm nedir..??

VWTURK Üyesi nejatcoban - ait Avatar
    Lokasyon
    Mersin [ 33 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Comfortline
    malesef tamiratı zor ve emek istiyor ayrı satılmıyor gösterge ile birlikte var serviste 4000 tl demişlerdi dışarıda 2000-3000 tl arasında söylediler ankara ostimden audi a4 ün ekranını yani display denen kısmını ustam getirtti 600 tl civarında toplam masrafı oldu istersen özelden msj at eskişehirde usta adres ve telefonunu vereyim ...... akü ile alakası yok aracı sıcak havalarda güneş altına bırakmaktan yani fazla ısıdan oluşuyor passatların kronik sorunu diyebilirim

VWTURK Üyesi youngpolice - ait Avatar
    Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Comfortline
    arkadaşlar bu sıkıntı baya bi arçta mevcut. aynı sorun bende de var. ben daha oncede bu konu hakkında çeşitli arkadaşlara adres verdim umarım sizede yardımcı olabilirim. tokat turhalda bu işile ilgilenen gökçek elektronik var. bana 380 tl fiyat solediler ekranı elktrikçiye soktürüp kargoyla gonderiyosun dediler. 1 yıl garanti veriyor. tel: 03562752121 bi ara görüş. umaraım yardımcı olabilmişimdir.

VWTURK Üyesi Halil Kara - ait Avatar
    Lokasyon
    Burdur [ 15 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline
    Sıcak havalarda aracınızı güneş altında bırakmamaya çalışın. Yol bilgisayarının beyni bulanıyor Yazılar silik çıkıyor, fakat gece olunca kendine geliyor. Sanırım bu vw nin kronik hastalığı, nerdeyse tüm modellerinde bu problem mevcut...

VWTURK Üyesi sadbul - ait Avatar
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.6 Trendline
    gösterge ekranına film çeksek sıcaktan korumuş olurmuyuz acaba?

VWTURK Üyesi BlackEagle - ait Avatar
    Lokasyon
    Balıkesir [ 10 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf Pacific
    Alıntı Halil Kara´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sıcak havalarda aracınızı güneş altında bırakmamaya çalışın. Yol bilgisayarının beyni bulanıyor Yazılar silik çıkıyor, fakat gece olunca kendine geliyor. Sanırım bu vw nin kronik hastalığı, nerdeyse tüm modellerinde bu problem mevcut...
    Bende de güneşte kaldığında oluyor fakat sonra düzeliyor.İleride,zamanla kalıcı hale gelir mi ki bu silinme?

Lokasyon
    Burdur [ 15 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline
    Alıntı BlackEagle´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Bende de güneşte kaldığında oluyor fakat sonra düzeliyor.İleride,zamanla kalıcı hale gelir mi ki bu silinme?
    Bende ondan korkuyorum

VWTURK Üyesi erhan6 - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta Exclusive
    inşallah bizim beyaz ekranlı yol bilgisayarlarında olmaz bu sorun sizede en ucuz yollu çözüm yolları inşallah

VWTURK Üyesi freeman - ait Avatar
    Lokasyon
    Eskişehir [ 26 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.8 GTI
    arkadaşlar eski bi konuda işlendi aynı sorun ve çözümünden bahsedildi, devamlı aynı sorun üzerine yeni konular açılıyor, bahseetiğim konu üzerinden devam edilirse yada orada yazılanlar incelenirse eminmki sorularınıza yanıt bulabilirsiniz

Lokasyon
    Burdur [ 15 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 2.0 TDI Highline
    Alıntı freeman´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar eski bi konuda işlendi aynı sorun ve çözümünden bahsedildi, devamlı aynı sorun üzerine yeni konular açılıyor, bahseetiğim konu üzerinden devam edilirse yada orada yazılanlar incelenirse eminmki sorularınıza yanıt bulabilirsiniz
    Özgür bey link verirseniz yararlı olacaktır.
    Teşekkürler.

VWTURK Üyesi freeman - ait Avatar
    Lokasyon
    Eskişehir [ 26 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.8 GTI

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf Pacific
    Merhaba
    Aynı sorun Benim 2004 Golf4 umdede meydana geldi sorunun nedeni gösterge içerisindeki 15k ohm bir dirençden kaynaklanmaktadır. bu direç ekranın kontras değerini belirlemektedir. 15k direnç sökülüp yerine 10k bir direnç takılması ile sorun çözülmektedir resim ekleyemiyorum dursun_7885@hotmail.com adresime mail at sana tamir resimlerini göndereyim 3ncu resimde işaretlediğim yerdeki direnci değiştirmen yeterli olacaktır.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Gaziantep [ 27 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.9 TDI Exclusive
    Dursun bey
    Yolbilgisayari ekran silinmesi tüm vw lerin kronik sorunu benim araçtada aynı sorun var bahsettiğiniz direnç tam olarak nerde bulunuyor resim veya link verirseniz çok makbule geçer

VWTURK Üyesi necbey - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Audi
    Model
    A4 1.8 T
    Alıntı muratulas´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar yol bilgisayarı ekranı nerdeyse tamamen kaybolacak seviyeye geliyor.
    Çizik çizik kayıplar mevcut. Birde manuele geçince ekranda bazen 1-2-3-4-5 çıkıyor. bazen hangi viteste olduğunu göstermiyor. Akü ile alakası varmıdır? çözüm nedir..??
    Yakın zamanda aynı problemleri bende yaşamıştım ilgili konu linkini yazıyorum isterseniz bir inceleyin eminim faydalı olacaktır.
    http://forum.vwturk.com/showthread.p...C4%B1m-Bozuldu

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)