www.otoparcasepeti.com

+ Konu Cevapla
Toplam 9 sonuç bulundu, 1 ile 9 arası gösteriliyor

Konu: SERVICE JETZT

VWTURK Üyesi sydo - ait Avatar
    Lokasyon
    Niğde [ 51 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8 Trendline

SERVICE JETZT

herkese selamlar aracımın galiba servis bakımı gelmiş ve kontagı her acdıgımda servıce jetzt uyarısı veriyor bu uyarı nasıl silebiliriz yardımlarınızı bekliyorum

2. WordPress Tasarımı
    VWTURK Üyesi korfare - ait Avatar
    Lokasyon
    Eskişehir [ 26 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    odametre sıfrlamaya basın kontağı açın sıfırlanan km düzelince bırakıp saat ayasrını saat yönünün terrsi tarafinda çevirin.. yanlış hatırlamıosam böyleydi

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Kastamonu [ 37 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    Ahmet bey benim 2004 borada da aynı uyarı vardı 10000 km. veya 1 yıl sonraki bakımının geldiğini bildiriyor özel serviste yağ ve yağ filitresi polen filitresi benzin filitresi ve hava filitresini değiştirdikten sonra bilgisayara bağlandı test yapıldı ve uyarı yazısı silindi şu an bir ikaz sesi vermiyor kısaca arabanızın yıllık veya 10000 km. bakımının geldiğini bildiriyor

VWTURK Üyesi korfare - ait Avatar
    Lokasyon
    Eskişehir [ 26 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    Alıntı CAHİT´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Ahmet bey benim 2004 borada da aynı uyarı vardı 10000 km. veya 1 yıl sonraki bakımının geldiğini bildiriyor özel serviste yağ ve yağ filitresi polen filitresi benzin filitresi ve hava filitresini değiştirdikten sonra bilgisayara bağlandı test yapıldı ve uyarı yazısı silindi şu an bir ikaz sesi vermiyor kısaca arabanızın yıllık veya 10000 km. bakımının geldiğini bildiriyor
    evet ancak bu uyarı rahatsız ettiğinde vagcoma bağlamaya gerek olmadan uyarı silinebilir

Lokasyon
    Niğde [ 51 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8 Trendline
    Alıntı CAHİT´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    evet bakımın geldigini bende biliyorum uyarıyı ondan veriyor bilgim var fakat bu uyarıyı nasıl silebiliriz

Lokasyon
    Niğde [ 51 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8 Trendline
    Alıntı korfare´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    odametre sıfrlamaya basın kontağı açın sıfırlanan km düzelince bırakıp saat ayasrını saat yönünün terrsi tarafinda çevirin.. yanlış hatırlamıosam böyleydi
    bu bahsetdiginizi yapdım ama işe yaramıdı biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin benmi yanlış birşeyler yapdım acaba

VWTURK Üyesi deli81 - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    İyi günler. Başlık olduğu için yeni konu açmak istemedim. 2003 bora pacific otm.vit. 45000 de almıştım. şuan 49000 oldu ve service jetzt uyarısı vermeye başladı. aldığımda arkadaşımın tamirhanesinde gerekli bakımları yaptırmıştım (yağ, yağ filtresi, hava polen filtresi, fren balataları) en son nezaman vw servisine gitti bilmiyorum şuan. her 10binde yada her yıl bu uyarıyı verirmi bu araçlar. yada herhangi bir sıkıntı yaratırmı.

VWTURK Üyesi guncan - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline

VWTURK Üyesi jonavi - ait Avatar
    Lokasyon
    Kars [ 36 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    Arkadaşlar bence kendiniz hiç uğraşmayın çünkü yağptıracağınız bakım aracınızda başka sorun varsa onuda görmenizi sağlar illa servise gidin demiyorum ama bir özel servis veya oto elektrikcisinde 20-30 liraya aracınızın bilgisayarında kayıtlı olarak görünen hataları da temizletin derim ben .. Ayrıca bu bir arıza değil uyarıdır bilgisayarda şu an var oloan hatalar eğer kalıcı değilse zaten silinir yoksa size bilgi verir herkese iyi günler..

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)