Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
1 / 7 Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 101 sonuç bulundu, 1 ile 15 arası gösteriliyor

Konu: opel ınsıgnıa vw passat mı

VWTURK Üyesi eflanili - ait Avatar
    Lokasyon
    Muğla [ 48 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer

Cool opel ınsıgnıa vw passat mı

geçen gün yenı çıkan ınsıgnıa ya bindim içi uzay aracı gibi ordan vw bayisinde passata bindim şahsen ınsıgnıa daha seri ve oturaklı bi araba sizce hangisi??

VWTURK Üyesi oguzhansmsn - ait Avatar
    Lokasyon
    Samsun [ 55 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8 TSi Highline
    yeni çıkacak kasa passat olarak algılarsak sorunuzu; tartışmasız PASSAT
    yada PASSAT CC.

VWTURK Üyesi ugur89 - ait Avatar
    Lokasyon
    YURTDIŞI
    Marka
    Aracım Yok
    Model
    Aracım Yok
    birde skoda bayisine uğrayıp superb yi deneyin bence...sonuçta o kadar para verilecek bi çok markaya bakmak gerek....fakat insignia nın arka koltukalrını falan beğenmiyor ve passat kondorunu vermiyormuş...ben denemdim ama

VWTURK Üyesi SkY & Me - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    geçen gün opel servisinde beklerken 1.6 115hp olanını baya kurcalama şansım oldu..bana çok güzel geldi açıkcası...gerek içi gerek dışı gayet başarılı..arka koltuk konusunu ve gidişini bilemicem ama şekil olarak passat'tan daha güzel bence...üstelik 1.4 tsi passat motoruna karşı 1.6 180hp gibi bir motor avantajıda var..passat'ın kasası güncelliğini yitiriyor tabi 2005ten beri var sonuçta..benim açımdan şu an için tek eksisi daha fazla satılıp yol yapmadıkları için ilk üretim hatalarının tam düzeltilememiş olması..servis konusunda opel de çok başarısız ama doğuşunda opelden pek bir farkı yok..birde opelin bakımları daha pahalı vw'ne göre

VWTURK Üyesi Lonely_AntaLya - ait Avatar
    Lokasyon
    Antalya [ 7 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.4 tsi highline
    opel ınsıgnıa süper araba,şuankı passattan güzeldir yanı her yönuyle

VWTURK Üyesi ALTAIR - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Farketmez; zevke göre.Her ikisi de çok hoş otomobiller.

VWTURK Üyesi acı - ait Avatar
    Lokasyon
    Adana [ 1 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Transporter
    insignia gerçekten çok güzel bi araba ben olsam insignia derdim passat artık yaşlandı görünüm olarak

VWTURK Üyesi yakuzz - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.9 TDI Comfortline
    insignia çok iri bir araç. passatla yanyana geldiğinde kamyon gibi görünüyor ki bu görüntü hiçde hoş değil.. kaba.. 1,6T 180hplik motor da yeni bir motor değil, uzun yıllar astra opclerde kullanılmıştı.. önceki dönemlerinde tüketimi yüksek, yağ yakan, soğutma sorunu olan bir motor olarak bilinir. düzenleme yapılıp yapılmadığını bilmiyorum..

aracın içi versiyonuna göre çok değişiyor ve her şey için ekstra para talep ediyorlar. benim bindiğim insignianın 2,0cdti versiyonuydu ve 80binliradan daha pahalı olan bu arabada renkli ekran bile yoktu. arka koltuk için söylenenler doğru, benim boyum sadece 1,77 ama ben bile biniş-iniş esnasında başımı vurdum; sürüş esnasında ise birazcık yükselince saçlarım değiyordu. yani sert kasislerde muhakkak değecektir.. diğer yönleri ise gayet güzel.. güzel araba ama opelin bazı sıkıntıları bu arabada da hasıl olurmu bilmiyorum..

Uzaklaştırılmış Üye polo_2006 - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Polo 1.4 Trendline
    insignia

passat da fena degil zaten o sınıfta hayal kırıklıgına ugramazsın.

VWTURK Üyesi Gökhan_55 - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 TDI Highline
    arkada oturmayacaksan insignia... hıı bu arada vites, debriyaj ve direksiyon inanılmaz sert.. kendini sakın şahinde ya da doğanda sanma ama 1.6 180 hp motor tek kelimeyle zevk makinesi olmuş..

VWTURK Üyesi LordMayros - ait Avatar
    Lokasyon
    Kayseri [ 38 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.9 TDi
    insignia çok deli bir makina opel hiçde yabana atılacak bir marka degil passat da ayrı bir zevk ama insignia çok daha yeni bir yüz ve 180hp turbolu motor hiçö de yabana atılacak birşey degil

VWTURK Üyesi efekadefe - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Alıntı acı´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    insignia gerçekten çok güzel bi araba ben olsam insignia derdim passat artık yaşlandı görünüm olarak
    bende aynı sekilde dusunuyorum. passat cc de de 4 kişi koltuk var. o yuzden sadece dıs gorunuse gore değerlendirecek olursam suanki passat ve passat cc ye karşılık insignia derim.

VWTURK Üyesi erkan34 - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    bana opel demeyinde ne derseniz diyin
    aman aman allah opeli bana bir daha nasip etmesin..
    opel önce astra h ve diğer modellerindeki elektronik sorunları halletsin ondan sonra yeni bir model üretsin
    nette sürekli araştırma yapıyorum insigna bir alan pişman birde almayan daha 1000 km olmamış insignadan bir sürü şikayet gelmiş.
    bilgi ekranı görüntüsü gitmesi ,arkada ses gelmesi ,arka camdan içeri su alması vs. vs.
    ayrıca nette şikayetim com.'a bir bakın opeller rekor kırmış..
    opeli kimseye tavsiye etmiyorum ..
    kimseye aldırmıyorum alanada mani oluyorum
    SAYGILAR....

VWTURK Üyesi SkY & Me - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Alıntı erkan34´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    bana opel demeyinde ne derseniz diyin
    aman aman allah opeli bana bir daha nasip etmesin..
    opel önce astra h ve diğer modellerindeki elektronik sorunları halletsin ondan sonra yeni bir model üretsin
    nette sürekli araştırma yapıyorum insigna bir alan pişman birde almayan daha 1000 km olmamış insignadan bir sürü şikayet gelmiş.
    bilgi ekranı görüntüsü gitmesi ,arkada ses gelmesi ,arka camdan içeri su alması vs. vs.
    ayrıca nette şikayetim com.'a bir bakın opeller rekor kırmış..
    opeli kimseye tavsiye etmiyorum ..
    kimseye aldırmıyorum alanada mani oluyorum
    SAYGILAR....
    size biraz şanssızlık olmuş dicem çünkü 98 astra 1.6, 01 corsa 1.4 ,04 corsa 1.2 ve 06 astra 1.6 kullandık ve kullanıyoruz bakımlar dışında hiç bir sorun yaşamadık..hatta 2001 model golf'ümde saçma sapan onca sorun çıktığı halde 98 model astra mızda bakım harici bir kere bile servise gitme ihtiyacımız olmadı..ama tek dezavantajı servis ücretleri baya pahalı vw'ne göre..

VWTURK Üyesi 06bora06 - ait Avatar
    Lokasyon
    Kırklareli [ 39 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Diğer
    bence sınıflar biraz farklı yani en azından passat cc ile kıyaslamak gerekli ;)

+ Konu Cevapla
1 / 7 Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)