Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
Toplam 3 sonuç bulundu, 1 ile 3 arası gösteriliyor

Konu: golf 5 orjinal teyp

VWTURK Üyesi chartal - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat Variant 1.9 TDi

golf 5 orjinal teyp

2004 golf 5 primeline orjinal teyp cd çaları sökup cunku ıkı çıkıslı imiş yerine bir cd ve mp3 çalar alamak istiyorum , ama istedigim su o öntarftaki orjinal kapagı o yan tuşları tekrar ustune takmak istiyorum ..
    yani içindeki blaupunkt cd caları sadece cıkartıp yerine özelikle MOSFET 50W X 4 olan

cd ve mp3 calar takmak istiyorum özellikle o ön kapagı orjınal vw ait olanın uyacagı cd çalar varmı yani piyasadan piooner veya sony veya blaupunkt alıp kafasını takmasam onun yerine golf 5 orjınal ust tus takımı olan o kafasının taksam olurmu hani modeller uyar diye sizlerden yardım istiyorum ????

VWTURK Üyesi niyazi ilhan - ait Avatar
    Lokasyon
    Trabzon [ 61 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat c.c tsi
    İsterseniz size golf5 in orjinal mp3 çalarlı rcd300 verebilirim hemde yapacagınız masrafın çokçok altına malolur size,ayriyeten kendi cd çalarınızıda satıp değerlendirebilirsiniz.fiyat 400 ytl .teşekkürler...
    http://www.clubvwturk.com/showthread.php?t=32921

VWTURK Üyesi ersin58 - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Caddy
    Alıntı chartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    2004 golf 5 primeline orjinal teyp cd çaları sökup cunku ıkı çıkıslı imiş yerine bir cd ve mp3 çalar alamak istiyorum , ama istedigim su o öntarftaki orjinal kapagı o yan tuşları tekrar ustune takmak istiyorum ..
    yani içindeki blaupunkt cd caları sadece cıkartıp yerine özelikle MOSFET 50W X 4 olan

cd ve mp3 calar takmak istiyorum özellikle o ön kapagı orjınal vw ait olanın uyacagı cd çalar varmı yani piyasadan piooner veya sony veya blaupunkt alıp kafasını takmasam onun yerine golf 5 orjınal ust tus takımı olan o kafasının taksam olurmu hani modeller uyar diye sizlerden yardım istiyorum ????
    piyasada standart teyp ler için aparat satılıyo o şekılde düşünebılırsın ii bi ana ünite oluşturmak istersen.. (45-50 ytl cıvarı )
    ama orjinallik olsun dersen ılhan beyın teklıfı ii derim.

+ Konu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)