Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
2 / 6 Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 90 sonuç bulundu, 16 ile 30 arası gösteriliyor

Konu: lastik fiyatları

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Gaziantep [ 27 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Comfortline
    Ben geçen cumartesi lassa impetus 2 aldım 205-55-16 91v tanesi 160ytl arkadaşlar.Aracım bora.

Forum Koordinatörü TİN - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Aracım Yok
    Model
    Aracım Yok
    Bugün bir arkadaşım için 205/55-16 yani aynı ebat H Serisi Good Year Excellence fiyatı aldım.. 195 YTL/Adet x 4 = 780 YTL..

VWTURK Üyesi azur - ait Avatar
    Lokasyon
    Antalya [ 7 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    good year excellence ile lassa impetusu kıyaslayacak olursak + ve - olarak neler söylenebilir arkadaslar ? ben continental için kampanyalı cash para 185 ytl/adet fiyat aldım. bridgestone turanza er 300 için 210 ytl, michelin energy saver için 220 ytl, good year excellence için 160 ytl, barum diye bir marka ( continental üretiyormuş öyle dediler) 140 ytl. cevremdekiler bridgestone dan şaşma diyorlar sürekli. michelin yumşak lastik oldugu için dayanıksız oldugu söyleniyor. bir de kullanan bir arkadasım cok methetti yokohama nın sıfır desibel lastikleri varmış süpermiş. yakın bir tanıdık aracılıgıyla bayiden fiyat istettim liste fiyatı 312 ytl dediler cash en son 240 olur demiş 4 tane alınacaksa. arkadslar bu lasitk olayında bende tecrubesizim bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. fiyat/performans olarak sizce hangisi ??

Forum Koordinatörü TİN - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Aracım Yok
    Model
    Aracım Yok
    Excellence ile Michelin Energy Saver arasında kalmanızı öneririm.

Excellence ömür/verim/konfor orantısını iyi dengelemiş bir üründür, şiddetle tavsiye ederim.

Lokasyon
    Antalya [ 7 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    evet bu haftasonu gidip excellenceları taktırmak lazım. gecen hafta haberlerde izlemiştim lastik çalışanları greve gitmişler üretimi durdurmuşlar, anlaşıldımı uzlaşıldımı bilmiyorum takip edemedim, lakin anlaşma sağlanamdıysa ve üretim durursa bir süre için stokcular prim yapar yine bu işten. ( pirinç misali, gerçi bu pek benzemedi ama olsun )

bilgi için tesekkurler

saygı,sevgi...

VWTURK Üyesi TDI POWER - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf Goal 2.0 TDI
    Alıntı azur´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    good year excellence ile lassa impetusu kıyaslayacak olursak + ve - olarak neler söylenebilir arkadaslar ? ben continental için kampanyalı cash para 185 ytl/adet fiyat aldım. bridgestone turanza er 300 için 210 ytl, michelin energy saver için 220 ytl, good year excellence için 160 ytl, barum diye bir marka ( continental üretiyormuş öyle dediler) 140 ytl. cevremdekiler bridgestone dan şaşma diyorlar sürekli. michelin yumşak lastik oldugu için dayanıksız oldugu söyleniyor. bir de kullanan bir arkadasım cok methetti yokohama nın sıfır desibel lastikleri varmış süpermiş. yakın bir tanıdık aracılıgıyla bayiden fiyat istettim liste fiyatı 312 ytl dediler cash en son 240 olur demiş 4 tane alınacaksa. arkadslar bu lasitk olayında bende tecrubesizim bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim. fiyat/performans olarak sizce hangisi ??
    michelin energy için 220 ytl hayatta değmez hem 880 ytl verip hem de o kadar performans özürlü bir lastik almayın bence. ama performans aramıyorsanız ömrü uzun arıyorsanız michelin energy alabilirsiniz

VWTURK Üyesi skylineGTR32 - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Comfortline
    Arkadaşlar şu 1 haftadır türkiyedeki lastik sektöründe bir grev söz konusu fabrikalar lastik üretimini kesiti bu yüzden bazı markaların fiyatları çok yüksek olabilr yerli üretim alacaklar biraz daha beklesin derim satışlar stoktan olduğu için biraz pahalıya gelebilir

Lokasyon
    Antalya [ 7 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Passat 1.8T Highline
    şu an aracın üzerindekiler bridgstone turanza ve potenza V serisi. yol tutuşları harika, virajlarda savurma yatırma vs. olayı yok gibi bişey. ama içeriye gelen lastik sesi fazla gibi biraz. o nedenle bridgstone a biraz soğuğum. michelin abimin arabasında var ve kaldırm kenarına sürttü diye yarıldı lastik. araba daha 5000 km deydi. şaşırdım kaldım. ben bendeki bridgestonela nerelere sürttüm nerelere vurdum birşey olmadı. fiyat/performnas/ömür üçlüsüne bakıldıgında good year excellence alıcam sanırım. grevden dolayı fiyatları oynamadılarsa bu hafta gidip bir görüşücem adamlarla.

saygı,sevgi...

Uzaklaştırılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Çok çok uzun ömürlü olmayan ancak yere resmen yapışan virajda savurmayan fren yapıldığında yine yapışan bir lastik olarak ne tavsiye edersiniz? 205-55-16

VWTURK Üyesi murat özbey - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora Pacific
    arkadaşım bendede bora var iki ay önce jantlarımı değiştirdim lastikcimin özellikle tavsiye ettiği lastik tabi ben jant inçinide yükselttim Michelin Pilot Primacy Hp 225/45R17 91W lastik resmen asfalta yapışıyor çok memnunum

VWTURK Üyesi harmus - ait Avatar
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Variant
    Ben mayıs ayında değiştirdim. Her zaman michelin kullanırdım. Bu kez bir arkadaşımın ısrarı üzerine Bridgestone Turenza aldım. 4 ünü 740 YTL ye bıraktılar.
    Eğer bridgestone almayacaksanız size tek seçenek kalıyor.Mıchelin Hp Prımacy 205/55/16 V. Bu lastiklerimi sattığım aracımda yıllarca memnun olarak kullandım.
    ***Sevgiyle kalın***

VWTURK Üyesi TDI POWER - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf Goal 2.0 TDI
    bugün daha önceden lastik aldığım sanayideki bi yere gittim michelin primacy hp modeli için 205 55 16 91 V ebadı için 225 ytl/adet dedi ayrıca kumho ku31 modeli için 205 55 16 91W ebadı için 550ytl dedi 4 adet tabiki de. sizce nasıl fiyatlar ben kumho alcam gibi çünkü michelin biraz pahalı hatta bridgestone ondan da pahalı

VWTURK Üyesi yellowstar - ait Avatar
    Lokasyon
    Sinop [ 57 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 Sportline
    Alıntı serkanyeter´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Michelin Pilot Primacy Hp 205/55R16 91W tavsiye ederim. Tahmini 4 lastik 800-900Ytl performansından mutlaka memnun kalıcaksındır.
    ++++++ 10 gün önce aldım tanesi 225 ytl ama emin ol alırsan çok memnun kalırsın. bana sanki bütün yollar düzmüş gibi geliyor artık

VWTURK Üyesi bulento5 - ait Avatar
    Lokasyon
    Bolu [ 14 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Trendline

marshall lastik

arkadaşlar aracıma lastık bakıyorum marshall kh35 w serisi lastik modeli buldum ıyıye benzıyor acaba bu marka lastık kullanan arkadas varmı veya bılgısı olan varmı?bu marka lastıkleri pek tavsıye edn yok ama yinede bılgısı olan varmı..??

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Adana [ 1 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora 1.6 Trendline
    Ben arabamı aldığımda üstünde Kumho 195 65 15 91 V lastikler vardı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, lastiklerden de gayet memnunum bir dahaki sefere de tekrar aynısından almayı düşünüyorum, bence fiyat/performans ta baya iyiler piyasadaki diğer hemcinslerine göre.

+ Konu Cevapla
2 / 6 Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)