+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5
Toplam 72 sonuçtan 61 ile 72 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Benden bu kadar.

Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi
    metinmb407 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Opel
    Model
    Astra J 2014 Edition Extra Neptun Mavi
    Bora abi bu arabayı sattığını biliyorum. Konuyu da hortlatıyorum yeni sahibini bilmiyorum ona kazasız belasız sürüşler diliyorum. Valla bayıldım ama sadece bayılmakla yetiniyorum

VWTURK Gold Member
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Tiguan 1.4 TSI
    Alıntı metinmb407 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora abi bu arabayı sattığını biliyorum. Konuyu da hortlatıyorum yeni sahibini bilmiyorum ona kazasız belasız sürüşler diliyorum. Valla bayıldım ama sadece bayılmakla yetiniyorum
    Metin çok teşekkürler .Hala unutulamayan bir araç olduğu için ben ziyadesi ile mutlu oluyorum.Bu arabamı Düzcede forum üyesi bir arkadaşa satmıştım.O da bir sene sonra samimi bir dostuna israrlara dayanamayarak satmış.Ama şu andaki yerini bilemiyorum.İnşallah bu vaziyette kalmıştır.Benim ilk modifiye denemem olduğu için çok özenerek ve araştırarak yapmıştım.Hala kalbimin bir köşesinde durmakta.

Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Opel
    Model
    Gökhan arkadaşımızı bilirsin 06bora55. Bana demişti ki benim ismim Bora olacak ömrü billah o arabayı kullanırım Akıbetini bilmemekte üzüyor değil mi? Mazideki aşk misali...

Gerçekten unutulmayan bir araç abi...

VWTURK Üyesi baris1.6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.4 tsi trendline
    gayet sade ve şık. ne eksik ne fazla. 10 üzerinden 10.

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 tdi comfortline
    Alıntı bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin çok teşekkürler .Hala unutulamayan bir araç olduğu için ben ziyadesi ile mutlu oluyorum.Bu arabamı Düzcede forum üyesi bir arkadaşa satmıştım.O da bir sene sonra samimi bir dostuna israrlara dayanamayarak satmış.Ama şu andaki yerini bilemiyorum.İnşallah bu vaziyette kalmıştır.Benim ilk modifiye denemem olduğu için çok özenerek ve araştırarak yapmıştım.Hala kalbimin bir köşesinde durmakta.
    Unutulmayanlar arasında yerini alacak bir araç olmuş.. Tüm detaylarıyla uyumu yakalamışsınız zamanında ve imkanım olursa aracımı buna benzetmek için uğraşacağım Ben şuan Düzce'deyim ancak böylesi bir Bora'yı km'lerce öteden fark ederdim şuan burda değil

VWTURK Gold Member
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Tiguan 1.4 TSI
    İbrahim teşekkürler.Aracı Düzcenin şu anda hatırlamadığım bir köyünde oturan bizim forumdan bir arkadaşa satmıştım.(2008 Aralık ayı idi)Oda aldıktan bir sene sonra bir tanıdığına satmış ve Düzce dışına çıkmış.Yeni aldığım bilgilere göre İstanbul-Kadıköyde rastlanmış.Hala hatırlardan silinmemiş bir araç yaptığım için çok mutluyum.Umarım sonhalide ilk günkü gibidir.

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 tdi comfortline
    Ali Ağaoğlu gibi adammışsın Bora Abi; Yaptın olmuş yani Hatta öyle hoş olmuş ki kendi aracım için örnek alacağım model budur.. İmkanım oldukça yavaştan yavaştan sizin araca (tabi artık eski aracınıza ) benzetmeye çalışacağım

Keşke Düzce'deyken buralara görme imkanım olsaydı çok iyi olurdu dünya gözüyle o ayrıntıları görmek

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İzmir [ 35 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Golf 1.6 tdi comfortline
    Ayrıyetten Bora Abi, eğer içinde kalan, keşke şunu da yapsaydım, kafanda tasarlayıpta gerçekleştiremediklerin varsa benim araç üzerinden seve seve devam edebiliriz

Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Opel
    Model
    @bora abi senin emektar bizim memleketin ilcesine gelmis ama on taraf sanirim degismis Bir grupta denk geldi. Km 140 kusur bin.

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bora
    @bora abi senin emektar bizim memleketin ilcesine gelmis ama on taraf sanirim degismis Bir grupta denk geldi. Km 140 kusur bin.
    Jantlar çok yakışmış. Kaç inç bu jantlar?
    Yandaki body kit de çok güzel.
    Maşallah

Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Opel
    Model
    Alıntı buzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar çok yakışmış. Kaç inç bu jantlar?
    Yandaki body kit de çok güzel.
    Maşallah
    17 patron bunlar.

VWTURK Gold Member
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Tiguan 1.4 TSI
    Evet Metin.Benim sattığım kardeşim Düzcede oturuyordu.Daha sonra bir polis arkadaşına sattı diye bir duyum almıştım.Ne kadat doğru bilemiyorum.Ön ve arka spoilerleri sökmüş.Birde içerideki müzüik sistemi orjinal cd changer idi onu değiştirmiş.Bir an eskilere gittim.Paylaşımın için teşekkür ederim Metin.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)